–

Kontakter

Elling Dybdal
Elling Dybdal
Konsernsjef og adm. direktør i Tussa Energi
elling.dybdal@tussa.no
Tlf: 70 04 62 22
Mobil: 918 52 540
Last ned VCF
Ivar Driveklepp
Ivar Driveklepp
Adm.direktør
Tussa IKT
ivar.driveklepp@tussa.no
Tlf: 70 04 62 25
Mobil: 915 97 551
Last ned VCF
Per-Are Sørheim
Per-Are Sørheim
Adm.direktør Tussa-24
per-are.sorheim@tussa.no
Tlf: 70 04 62 21
Mobil: 918 52 541
Last ned VCF
Jo Stian Tverberg
Jo Stian Tverberg
Adm.direktør Tussa Installasjon
jo.stian.tverberg@tussa.no
Tlf: 70 04 93 10
Mobil: 993 60 244
Last ned VCF
Ann Kristin Einbu
Ann-Kristin Einbu
Kommunikasjonssjef
ann.kristin.einbu@tussa.no
Tlf: 70 04 62 91
Mobil: 474 19 665
Last ned VCF
Anne-Berit Madsen
Anne Berit Madsen
Økonomisjef
anne.berit.madsen@tussa.no
Tlf: 70 04 63 30
Mobil: 905 35 700
Last ned VCF
Nina Melle Scharning
Nina Melle Scharning
Organisasjonssjef
nina.scharning@tussa.no
Tlf: 70 04 62 90
Mobil: 991 68 007
Last ned VCF

Terje Myklebust
Kraftverksjef
terje.myklebust@tussa.no
Tlf: 70 04 62 67
Mobil: 915 16 905
Last ned VCF
Norodd Dyrhovden
Norodd Dyrhovden
Sals-og produktsjef IKT Bedrift
norodd.dyrhovden@tussa.no
Tlf: 70 04 64 64
Mobil: 922 96 776
Last ned VCF
Olve Øyehaug
Olve Øyehaug
Leiar forretningsområde kommunikasjon
olve.oyehaug@tussa.no
Tlf: 70 04 62 29
Mobil: 986 00 148
Last ned VCF
Steinar Hauge
Steinar Hauge
Salssjef Tussafiber
Tussa IKT
steinar.hauge@tussa.no
Tlf: 70 04 61 30
Mobil: 906 72 910
Last ned VCF
Olav-Arne Vinjevoll
Olav-Arne Vinjevoll
Avdelingsleiar fibernett
olav-arne.vinjevoll@tussa.no
Tlf: 70 04 63 12
Mobil: 971 55 611
Last ned VCF
Lise Antonsen Ulstein
Lise A. Ulstein
Sals-og marknadssjef
lise.ulstein@tussa.no
Tlf: 70 04 61 41
Mobil: 911 42 422
Last ned VCF
Margrete Heltne Hovde
Margrete Heltne Hovde
Salssjef energi
margrete.hovde@tussa.no
Tlf: 70 04 63 39
Mobil: 913 18 340
Last ned VCF
Børre Brandal
Børre Brandal
Avd.leiar Tussa Installasjon avd. Ulsteinvik
borre.brandal@tussa.no
Tlf: 70 00 90 32
Mobil: 905 65 202
Last ned VCF
Arvid Stokke
Arvid Stokke
Avd.leiar Tussa Installasjon avd. Ørsta
arvid.stokke@tussa.no
Tlf: 70 04 93 11
Mobil: 909 56 406
Last ned VCF
 
 
 
 
DI SIDE
 
 
 
 
 
 
 

Gløymt passord?    Registrer brukar

Logg inn med

 
 
Telefon
Kundeservice: 70 04 63 00
 
 
 
 

Opningstider kundeservice

Straum
Måndag-fredag kl. 08.00 - 16.00
 
Breiband, TV & Telefoni
Måndag-fredag kl. 08.00 - 19.00
 

I romjula har vi ope
mellom kl 10.00 -15.00.

For kundar på Breiband og TV er kundesenteret i tillegg ope tirsdag 26. desember.

Utanom opningstid:
 

Besøk kundesenteret

Dragsund, 6080 Gurskøy
Sjå køyrerute
 
Breiband, TV & Telefoni
Langemyra 6, 6150  Ørsta