Tussa IKT produserer kommunikasjons- og IT-tenester. Tussa IKT sitt breibandsnett dekkjer store delar av søre Sunnmøre, og selskapet er no i gang med ei offensiv fibersatsing mot privatmarknaden på søre Sunnmøre. Vi har avdelingskontor i Ørsta og i Ålesund. Adm.dir. er Ivar Driveklepp.
 
 
 
 
 
 

Kontaktpersonar i Tussa IKT     



Ivar Driveklepp
Adm.direktør
Tussa IKT
ivar.driveklepp@tussa.no
Tlf: 70 04 62 25
Mobil: 915 97 551
Last ned VCF

Norodd Dyrhovden
Sals-og produktsjef IKT Bedrift
norodd.dyrhovden@tussa.no
Tlf: 70 04 64 64
Mobil: 922 96 776
Last ned VCF

Hallvard Almestad
IKT-rådgjevar
Tussa IKT
hallvard.almestad@tussa.no
Tlf: 70 04 63 75
Mobil: 909 63 555
Last ned VCF

Jan-Olav Dagfinrud
Salssjef partnersal
Tussa IKT
jan-olav.dagfinrud@tussa.no
Tlf: 70 10 36 36
Mobil: 982 63 220
Last ned VCF

Kjell Arne Sommerstad
Salssjef avd. Ålesund
Tussa IKT
kjell.arne.sommerstad@tussa.no
Tlf: 70 10 36 17
Mobil: 920 66 608
Last ned VCF

Ingeborg Remø
IKT-rådgjevar
Tussa IKT
ingeborg.remo@tussa.no
Tlf: 70 10 36 15
Mobil: 900 75 072
Last ned VCF

Steinar Hauge
Salssjef Tussafiber
Tussa IKT
steinar.hauge@tussa.no
Tlf: 70 04 61 30
Mobil: 906 72 910
Last ned VCF

Øyvind Lislevatn
Avd. leiar konsulent
Tussa IKT
oyvind.lislevatn@tussa.no
Tlf: 70 10 36 13
Mobil: 913 92 020
Last ned VCF

Rune Bernås
Avd. leiar Løysingssenteret
Tussa IKT
rune.bernaas@tussa.no
Tlf: 70 04 62 45
Mobil: 930 55 878
Last ned VCF

Johnny Vassli Hansen
Avd. leiar kommunikasjon
Tussa IKT
johnny.hansen@tussa.no
Tlf: 70 04 62 32
Mobil: 918 52 554
Last ned VCF

Karl Johan Kvernland
Leiar IT-seksjon
Tussa IKT
karl.kvernland@tussa.no
Tlf: 70 10 36 25
Mobil: 917 79 244
Last ned VCF